Hizmetler

المناطق السياحية في تركيا

Hizmetler

Değerli acentelerimize en kaliteli hizmeti, en geniş ve en esnek şekilde, en rekabetçi fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Dünya çapında 240.000'den fazla otel, Türkiye'de 50'den fazla tur, uçak biletleri, gayrimenkul ve sağlık turizmi danışmanlığı, 15 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonel kadromuz yalnızca birkaç tık kadar yakınınızda size ve değerli müşterilerinize hizmet vermeye hazır.

Transferler

Transferler

Hizmetlerimiz Havalimanında karşılama ve transferinizle başlayıp, evinize dönene kadar devam eder. Vip tasarımlı en modern araçlarımız ve profesyonel şoförlerimizle kalitede sınırları zorluyor ve sizleri Türkiye'nin neresinden, neresine isterseniz kolay, rahat ve güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz.

Turlar

Turlar

Türkiye'de daha önce hayal bile etmediğiniz tüm güzellikleri gözlerinizin önüne seriyoruz. Türkiye'nin her yerinde tarih, kültür ve doğa iç içe sizi kucaklamak için bekliyor. Turlarımızda, sayısız tarihi yerleri görebilir, çok özel ve sıradışı lezzetleri tadabilir ve kendinizi doğanın eşsiz güzelliğinde kaybedebilirsiniz. Eğlence, huzur, heyecan, neşe ve hayal edebileceğiniz ne varsa...

Paketler

Paketler

Seyahatiniz için yalnızca bir amaç veya bir şehir seçerek kendinizi kısıtlamak zorunda değilsiniz. Adını koyamayacağınız çok farklı heyecanlar, değişik şehirler, değişik konseptler, değişik lezzetlerden oluşan çok farklı ve zengin alternatiflere sahibiz. Birden fazla şehir, birden fazla tur, birden fazla tarihi yerlerin tümü, paketlerimizin yalnızca birer parçası.

Uçak Biletleri

Uçak Biletleri

Rekabetçi fiyatlarla sunduğumuzNon-IATA uçak biletlerimizle, Dünyanın neresine gitmek isterseniz, sizi oraya uçuruyoruz. Uluslararası ve iç haç uçuşları sizi dilediğiniz yere götürmeye hazır. Tüm havayollarını tek tek aramanıza hiç gerek yok. Müşterilerimizin seçtiği bölgeye ilişkin tüm olasılıkları aynı anda sunuyoruz.

Gayri Menkul

Gayri Menkul

En stratejik ve en önemli bölgelerde düşleyebileceğiniz en kârlı rezidans, villa ve flat gibi gayrimenkul konularında profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz.

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Neden tedavi olurken rahatlayıp dinlenmeyesiniz? Türkiye'nin en modern hastanelerinde saç ekimi, diş implantasyonu, estetik ameliyatlar gibi hizmetlere ihtiyacınızı karşılıyoruz. Bir yandan tedavi olur ve iyileşirken, diğer yandan da İstanbul'un şehir manzarasının ve turların keyfini süreceksiniz ve tedavi sizin için artık sıkıcı olmayacak.